Hobby karavany 2019


Značka Hobby karavanů je již mezi milovníky tohoto způsobu cestování poměrně známá. Hobby karavany se dají dobře odlišit, protože jsou to designové klenoty. Jejich tvůrci staví na moderním designu, opravdovém nasazení, inovaci technologií a neustále tak udávají trend v oboru. Značka Hobby se právem stala hvězdou mezi evropskými výrobci obytných přívěsů. Za padesát let své existence, kdy staví a vylepšují své karavany sklízí chválu a různá ocenění.

 

Rostoucí zájem

Zájem o Hobby karavany neustále stoupá, což zapříčinilo potřebu přistavit další výrobní halu. Nejde jen o expanzi, ale také o modernizaci výrobních postupů, aby vše šlo hladce a co nejlépe. Rozšířením a modernizací vyjde firma vstříc rostoucí poptávce zákazníků a zamezí hrozící čekací lhůtě, která by jinak byla zbytečně dlouhá.

 

Vyberte si ideální karavan

Hobby své karavany neustále vylepšuje, ať jde již o design exteriéru, interiéru, vylepšením technologií nebo rozložením jednotlivých částí karavanu. V letošním roce přichází HOBBY s 6 modelovými řadami a 56 modely.

Na Hobby karavany je radost pohledět. Aby vyšli vstříc každému, dokonce i základní (vstupní) řada ONTOUR je designem exteriéru podobná karavanům vyšších cenových tříd. Začínající karavanista by měl určitě prohlédnout modely z řady ON TOUR, náročnější uživatel by se měl zaměřit na modelové řady EXCELLENT a PRESTIGE.

Nové modely pro rok 2019

HOBBY ONTOUR

HOBBY DE LUXE

HOBBY DE LUXE EDITION

HOBBY EXCELLENT

HOBBY PRESTIGE

HOBBY PREMIUM