Karavany Swift


Anglické karavany Swift jsou výsledkem více než čtyř desetiletí zvyšování kvality a inovací. Jedinečné vlastnosti a zpracování karavanů značky Swift po celou tuto dobu z nich učinily přední a plnohodnotné cestovní karavany. Vize anglických karavanů značky Swift je o kombinaci kvalitní stavby, luxusu a funkčních rozložení. Díky těmto vlastnostem tyto nové karavany vyhovují všem karavanistům. Karavany Swift nabízí moderní design a nepřekonatelnou kombinaci výbavy a ceny. Výhradním dealerem značky Swift je pro Českou republiku společnost BURIMEX s.r.o.

Modelové řady anglických karavanů Swift

Swift přichází pro rok 2012 s těmito modely pro řady Challenger Sport, Challenger a Conqueror.

Challenger Sport

Challenger SportAnglický karavan Swift Challenger Sport – nabízí nový moderní design a špičkové vybavení, které využijete v přírodě při relaxaci nebo při outdoorových výpravách za dobrodružstvím. Challenger Sport přichází s výběrem z osmi modelů, včetně dvounápravového. Karavany Challenger Sport dbají na vysokou kvalitu a jsou táhnutelné většinou průměrných rodinných aut. Aerodynamický tvar karavanu navíc přispívá k lepší spotřebě paliva. Karavan se také vyrábí s možností získání panoramatického střešního okna, které nabízí krásný výhled.  Challenger Sport nabízí pružné sezení a lůžka v kombinaci s dobře vybavenou kuchyní a umývárnou.

Přejít na detail karavanu Challenger Sport

Challenger

Nový anglický karavan Challenger spojuje luxus a dostupnost. Tento populární anglický karavan střední třídy nabízí kombinaci stylu a výborné výbavy. Karavan Challenger  posouvá design karavanů na zcela novou úroveň.  Panoramatické střešní okno v rozsáhlém předním panelu je dodáváno ve standardní výbavě podobně jako AL-KO ATC elektronický stabilizační systém, který, ve spojení se standardními tlumiči, dělá tyto modely nejvíce aerodynamické a bezpečné.

Přejít na detail karavanu Challenger

Conqueror

ConquerorNejvyšší řada karavanů Swift nabízí závidění hodnou kombinaci komfortu, praktičnosti a inovativního designu. Nádherní exteriér a interiér, posouvají cestování do nových dimenzí. Modelová řada Conqueror zahrnuje čtyři modely. Elegantní profil je vybaven předním SR oknem, které plynule přechází do střechy. S AL-KO ATC elektronickým stabilizačním systémem, dodávaným k tomuto karavanu ve standardní výbavě, s tlumiči nárazu, a pneu Hankook  mají tyto modely výborné aerodynamické vlastnosti. Swift Conqueror nabízí pružné sezení a lůžka v kombinaci s dobře vybavenou kuchyní a umývárnou.

Přejít na detail karavanu Conqueror