Karavany Sterling


Všechny tři modely anglických karavanů Sterling nabízejí, v kombinaci světlé dřevo a bytové doplňky, unikátní moderní vzhled. Tato unikátní kombinace vytváří exkluzivní styl, se kterým se nové karavany Sterling liší od jiných výrobců z Velké Británie. Inovativní rozložení interiéru karavanu ve všech třech modelech – Eccles, Elite a Eccles Sport. Výhradním dealerem značky Sterling je pro Českou republiku společnost BURIMEX s.r.o.

Modelové řady anglických karavanů Sterling

Sterling přichází pro rok 2012 s těmito modely pro řady Eccles, Eccles Sport a Elite.

Eccles Sport

Eccles SportAnglický Eccles Sport vytvořili návrháři Sterlingu více moderní a kvalitní, s více sportovním exteriérem a moderním interiérem. Ať už hledáte karavan co nabízí velký životní prostor pro dva nebo pro celou rodinu, Eccles Sport je ta vhodná volba. Eccles Sport přichází s výběrem z osmi modelů, včetně modelu dvounápravového. Vysoká kvalita karavanu a nízká hmotnost staví tyto skvělé nové karavany do rozsahu většiny průměrných rodinných aut. V kombinaci s aerodynamickým profilem toto vše přispívá i k lepší spotřebě paliva.

Přejít na detail karavanu Eccles Sport

Eccles

EcclesNový anglický karavan značky Sterling Eccles nabízí střední třídu s výbornou kombinací designu a výbavy. Jeho ohromující vzhled přenesl design karavanů do zcela nových rozměrů. Panoramatické střešní okno v předním panelu je u karavanu Eccles součástí standardní výbavy, podobně jako AL-KO ATC systém pro kontrolu stability, který se také standardně dodává s tlumiči. Proto je model Eccles plně aerodynamický a bezpečný při tažení. Řada Eccles má šest modelů.

Přejít na detail karavanu Eccles

Elite

EliteSterling Elite je králem mezi svými. Vrcholná řada modelu Elite od Sterlingu využívá množství inovativních funkcí a vylepšení pro maximální styl a pohodlí. Sterling Elite přitahuje pozornost svou nadčasovou karoserií. Šest modelů karavanu Elite nabízí nové dvoulůžkové uspořádání a modely je možné získat s  jednou nebo i dvěma nápravami. Líbivý design je vybaven předním střešním oknem s křivkou kopírující linii střechy. Karavan je vybaven AL-KO ATC systémem stability, tlumiči a s pneumatikami Hankook v základní výbavě má karavan Elite maximální aerodynamické vlastnosti.

Přejít na detail karavanu Elite