Karavany Sprite


Již od roku 1949 byly karavany Sprite synonymem pro praktické, lehké a cenově dostupné karavany. Anglické nové karavany Sprite jsou stále vytvářeny s touto myšlenkou a poskytují ideální vstupní bod pro každého, kdo hledá svůj první nový karavan. Výhradním dealerem značky Sprite je pro Českou republiku společnost BURIMEX s.r.o..

Modelové řady anglických karavanů Sprite

Sprite přichází pro rok 2012 s těmito modely pro řady Sprite a Sprite Lite.

Sprite

Sprite

Od počátku výroby v roce 1949 se Sprite stal ikonou pro tisíce rodin. Nový Sprite je stále tím nejlepším pro začátečníky. Nová aerodynamická karoserie karavanu se silnou střechou, váha, kterou mohou táhnout ta nejmenší rodinná auta a skvělý interiér – to vše činí nový karavan Sprite model 7 jasnou volbou pro váš první rodinný karavan nebo prostě pro váš nový karavan.

Přejít na detail karavanu Sprite

Sprite Lite

Sprite Lite

Anglický karavan Sprite Lite poskytuje ideální vstupní bod pro každého, kdo hledá svůj první nový karavan. Pokud si rádi užíváte kempování, ale hledáte lepší, pohodlnější a teplejší domov na cesty, nebo jednoduše chcete nový lehký karavan, který se hodí k vašemu autu, nový karavan Sprite Lite nabízí výjimečnou hodnotu za rozumné peníze.

Přejít na detail karavanu Sprite Lite