Caravelair


Značka Caravelair sice nepatří mezi anglické karavany, ale svou kvalitou a popularitou mezi karavanisty patří mezi nejoblíbenější značku v Evropě. Značka Caravelair je značka číslo #1 ve Francii.

Karavany Caravelair

První karavan vyrobil Calavelair roku 1962. V současné době pak firma vyrobí více než 10 000 vozů ročně. Popularita Caravelair je dána především poměrem vybavení a ceny karavanu, které je vhodná především pro rodiny a ty karavanisty, jež rádi jezdí pouze sezóně s karavanem na dovolenou.

V České republice si můžete nové karavany Calavelair prohlédnou a případně i zakoupit u výhradního dovozce společnosti BURIMEX. Nebo si je můžete prohlédnout i v bazaru karavanů.

Caravelair v současné době produkuje čtyři modelové řady karavanů:

Caravelair Antares

Nižší hmotnost modelu Antares a z toho vyplývající dobré vlastnosti karavanu při tažení je vhodná pro karavanisty začátečníky. Menší rozměry karavanu pak nejsou vůbec nevýhodou, protože interiér je vybudován velmi chytře a obsahuje velké množství úložného prostoru a všechno nezbytné vybavení, které budete na cestách potřebovat.

Caravelair Allegra

Allegra vyniká především elegantní a zpevněnou karosérií a moderním interiérem. Díky tomuto je tento model oblíbený u mladších karavanistů.

Caravelair Venicia Premium

Venicia Premium je model s vysokou výbavou a nádherným designem. Větší rozměr karavanu je promítnut do interiéru, který je vzdušný a lépe se v něm pohybuje.

Caravelair Antares Style

Antares Style je karavan, který kombinuje váhu, výbavu, vhled a cenu do unikátního produktu. Antares Style je karavan kde v základní výbavě najdete i nadstandardní věci jako: zabezpečení, stabilizér AKS, tlumiče, boiler, střešní okénko, nádrž na použitou vodu a další.

Nový model Caravelair Antares pro rok 2017.